протягом місяця користувачі месенджера WhatsApp могли бути зламані, відповівши на дзвінок хакера.

Фахівець компанії Project Zero Наталі Сільванович повідомив про незвичайному ба, завдяки якому у вас могли "вкрасти" обліковий запис WhatsApp. Як повідомляє Gizmodo, лазівка, яка була доступна зломщикам, вже виправлена програмістами.

Зламати аккаунт Whatsapp можна завдяки дзвінку

Сільванович каже, що крадіжка здійснюється під час голосового дзвінка на WhatsApp. При передачі RTP-пакети, відповідального за передачу даних в режимі онлайн, відбувався збій. Завдяки цьому хакери могли одержати доступ до номеру користувача і навіть привласнити його обліковий запис, змінивши пароль.

Повідомляється, що недолік був помічений в кінці серпня. Його вдалося усунути за місяць: 28 вересня з'явилося оновлення софта на Android, трохи пізніше - 3 жовтня — на iOS. У "Фейсбуці" повідомили, що інформація про "вкрадених" облікових записах до них не надходила.

Популярні новини зараз
Окупанти не полишають спроб форсувати Сіверський Донець — виходить знову "Чорнобаївка" Катя Осадча нажила собі конкурента: Олег Псюк з Kalush Orchestra запустив по всій Європі "панамковий" тренд Улюбленець мільйонів дівчат Гаррі Стайлз показав свою любов до України на весь світ: "Це наш прапор" Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх"
Показати ще

Раніше стало відомо, що 11 жовтня по всьому світу зникне інтернет.

Нещодавно Знай.uа повідомив про одній незвичайної функції в Viber.

на Знай.uа розповіли читачам про погрози в Telegram.