Реггі – відомий і колоритний стиль музики, який асоціюється з талановитим музикантом Бобом Марлі. Саме його вважають королем цього напрямку.

Реггі сформувалося на Ямайці в шістдесятих роках 20 століття і отримало широку популярність на початку сімдесятих років. У цьому стилі музики відображені особливості африканської культури і традицій. Музика, ритм і танець можуть бути і релаксаційної, і танцювальної, і протестній. Головна особливість цього стилю – впізнавана ритмічність.

Жителів Ямайки порадувала чудова новина. ЮНЕСКО прийняла рішення про те, щоб включити реггі в списку нематеріальної спадщини людства. В честь цього міністр культури Ямайки на ім'я Олівія Гранж заспівала відому у всьому світі пісню Боба Марлі "One Love".

Популярні новини зараз
Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" Деяких українців можуть звільнити від мобілізації: названо категорії Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво" Що попросив чоловік на вечерю перед стратою - найдивніше бажання в історії
Показати ще

Її підтримала не тільки делегація, але і жителі інших країн світу. Вийшло дуже яскраво. Користувачі мережі в захваті.

Портал "Знай.uа" вже розповідав про те, що загиблі персонажі з Гри престолів воскреснуть у секретній серії

А також про те, що в мережі з'явився ремейк відомого мультика "Шрек"

Нагадаємо: Бред Пітт зробив Анджеліні Джолі пропозицію, від якої неможливо відмовитися