В Австралії вчені виявили велетенську ящірку з двома головами. На офіційній сторінці Австралійського парку рептилій в Facebook повідомили, що зазвичай тварини з подібними мутаціями не виживають в природі. Саме тому незвичайна знахідка і шокувала фахівців.

Австралійські ящірки мають яскраву особливість – у них синій язик. З-за голови трикутної форми і маленьких ніг цих рептилій досить часто плутають із зміями.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 21 травня: освідчення в коханні Наді Дорофєєвої, плювок у склянку путіну, виплати в "ДіЯ" і новий кордон з Білоруссю Чим годують людей в тимчасово окупованому Донецьку - меню, яке викликає огиду: "Як однією стравою обху*жити" Мама Олега Псюка очікувала на дискваліфікацію Kalush Orchestra на Євробаченні: "За законом він не мав права" Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх"
Показати ще

Ящірці дали оригінальне ім'я – Лаки, що в перекладі з англійської означає Везунчик. Фахівці відзначили, що це ім'я чудово підходить цієї ящірці. Вона унікальна в своєму роді. Це тварина зуміло не тільки вирости з такою незвичайною мутацією в дикій природі, але й прожити досить довгий час. Ящірка має дві голови, які зрослися біля основи. Крім того, у неї цілих три ока, один з яких є загальним для двох голів.

Певно, цей третій очей не функціонує. Ящірка знаходиться в парку під постійним наглядом спеціалістів. Вона перебуває в спеціальних умовах, які спсобствуют її нормальному розвитку. Рептилія ще зовсім маленька і з легкістю поміщається на людській руці.

RARE TWO HEADED BLUE TONGUE LIZARD!

RARE TWO-HEADED BLUE TONGUE LIZARD! 💙 Meet Lucky! He's a Blue Tongue lizard with two heads an two blue tongues!

Geplaatst door Australian Reptile Park op Zondag 20 januari 2019

Раніше портал "Знай.uа" розповідав: вчені виявили унікальних ящірок. Представники цього виду зберігають кисень і можуть дихати під водою. Це унікальні наземні хребетні у світі. Дослідники порівнюють ящірок з дайверами, які дихають під водою за допомогою спеціального балона з киснем

Читайте також: хлопець вирішив, що котики та собачки - занадто банально, тому завів сколопендру. Довжина отруйного вихованця вже досягла 43 сантиметрів. Студент зовсім не боїться свого отруйного домашньої тварини

Як повідомлялося, археологи наткнулися на останки істоти з незвичайною формою черепа, можливо, це предок людини. Череп виявився досить дивною, нетиповою для сучасних людей форми