Сучасний ритм життя відзначається тим, що люди все більше часу проводять за гаджетами. Так, за час роботи за комп'ютером у людей деформується спина та починаються проблеми зі здоров'ям. Британські вчені показали, як буде виглядати типовий офісний працівник в майбутньому.

Результати відповідного дослідження були опубліковані у доповіді The Work Colleague of the Future.

Для того, щоб наочно показати результати роботи за комп'ютером, вчені провели дослідження, участь у якому взяли понад 3000 осіб з Франції, Німеччини та Великобританії. Половина волонтерів скаржилася на проблеми з зором, болі у спині та головні болі.

За результатами дослідження вчені створили воскову фігуру людини, яка показує наслідки 8-ми годинного робочого дня в офісі. Так, воскова модель, яку назвали Еммою, має сильний варикоз, і неї викривлений хребет та червоні очі. Крім того, Емма страждає від зайвої ваги та малорухливого способу життя.

Популярні новини зараз
Головне за 20 травня: посиніння Олі Полякової, "халява" від Lifecell, прощання захисника "Азовсталі" і дискваліфікація Kalush Надя Дорофєєва після розставання з Дантесом зізналася в сильних почуттях до Позитива: "Люблю і хочу" Захисник Маріуполя попрощався з "Азовсталлю" і звернувся до всієї України: "Ну, ось і все. Місце моєї смерті і життя" Що попросив чоловік на вечерю перед стратою - найдивніше бажання в історії
Показати ще

Як стверджують вчені, 90% офісних працівників будуть страждати від цих проблем, якщо не змінять робочу атмосферу та не почнуть займатися спортом у перервах між роботою.

Нагадаємо, українці масово страждають від спалаху небезпечного вірусу, лікарні переповнено: прості поради, як пережити осінь.

Як повідомляв портал Знай.ua, стаж від 25 до 35 років: скільки доведеться працювати українцям для виходу на пенсію.

Також Знай.ua писав, що такого не розповість навіть Супрун: 12 міфів про здоров'я, якими нам забивали голову.